100 КНИЖОК ДЛЯ СІЛЬСЬКОЇ БІБЛІОТЕКИ!

теґи: 100 книжок для сільської бібліотеки, «Читайка» книгарня, Книгарня на Пушкінській 8-а, Мила Иванцова, МІла Іванцова, Олена Печорна, благодійна акція, бібліотеки, українські письменники

Інформація на 1 квітня 2012:

Акцію "100 КНИЖОК ДЛЯ СІЛЬСЬКОЇ БІБЛІОТЕКИ" розпочато в лютому місяці за ініціативи письменниці, перекладачки, журналістки МІЛИ ІВАНЦОВОЇ.

Неоціненну підтримку в Києві надали:

Книгарня на вул.Пушкінській 8-А та книгарня "Читайка" на книжковому ринку на Петрівці, які встановили спеціальні коробки з назвою акції та розповсюдили інформацію про акцію. 

Також поділилися книжками письменники: Ірен Роздобудько, Ігор Жук, Леся Воронина, Наталя та Олександр Шевченки, Олександр Єсаулов, Міла Іванцова, Вікторія Гранецька, Оксамитка Блажевська, співробітники Радіо Ера FM та інші. А також щиро відгукнулися прості люди, які, дізнавшись про акцію, не перестають приносити до книгарень свої книжки, або купують їх на місці і залишають в спеціальних коробках.

Також підтримали акцію Харків, Львів та Вінниця, які збирають книжки в книгарнях "Є", Одеса в "Книгарні-Кав'ярні"( вул.Катерининська,77) та в "Книковій крамниці" (вул.Троїцька, 30) для передачі їх у сільські бібліотеки своїх областей.

За період лютий-березень зібрано близько тисячі книжок, це і художня література (сучасна і класична, українська і зарубіжна), прикладна з рукоділля та квітникарства, словники, книги з історії, підручники, а також багато чудесних яскравих дитячих книжок.

На 1 квітня книжки отримали:

1. Бібліотека с.Михайло-Коцюбинське Чернігівської області (за допомоги письменниці-бібліотекарки Олени Печорної)

2. Бібліотека м.Кобеляки Полтавської області (за допомоги місцевої журналістки Марини Сідаш-Приходько)

3. Бібліотека с.Бродщина Кобеляцького р-ну Полтавської області  (Також Марина Сідаш-Приходько)

Наразі книжок зі столиці чекають ще 2 бібліотеки Полтавщини, шкільна бібліотека с.Гірка Полонка на Волині та Каланчацька бібліотека Херсонської області. Збираємо!

Акція продовжується!

Умовою збору книжок для сільської бібліотеки є наявність там ініціативних небайдужих бібліотекарів і читацької аудиторії.

Наша мета – визволити книжки з полону полиць і передати їх у теплі небайдужі руки читачів. А становище з книжками на селі просто катастрофічне, фонди не поповнюються, читати нчіого, діти не мають доступу навіть до творів зі шкільної програми, що вже казати про сучасну українську літературу. І поки держава зверне увагу на цю проблему, не залишається нічого іншого, як небайдуже допомагати один одному, виходячи з міркувань загальнолюдської підтримки, щоб не виросло покоління, якому взагалі байдуже до книжок, але не байдуже до горілки та наркотиків.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до акції – книжками, інформаційною допомогою чи допомогою в доставці їх на місця! Разом ми робимо дійсно дуже добру і корисну справу!

Ми вже отримуємо відгуки від бібліотекарів, які неймовірно тішать. Люди ЧИТАЮТЬ! Молодь ЧИТАЄ! Біблотекарі, звісно, мають клопіт опрацювати всі книжки, переписати, оформити, як належить, але не скаржаться, а дуже щасливі від такого подарунку.

 

Ще інформація про акцію "100 КНИЖОК ДЛЯ СІЛЬСЬКОЇ БІБЛІОТЕКИ!" тут:
http://ivancova.sumno.com/news/2012/02/7/100-knyzhok-dlya-silskoji-biblioteky/

тут:

http://www.youtube.com/watch?v=bBwj4RSdQaA  (Дякую за підтримку і з'йомку цього відео Ірині Новоставській!)

і тут: 

http://www.facebook.com/pages/100-%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B6%D0%BE%D0%BA-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D1%81%D1%96%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B8/155467137904128

(група на Фейсбуці)

Коробка в книгарні "Читайка" на Петрівці, куди можна приносити книжки цільового призначення, а ще несуть книжки до коробки в книгарні на Пушкінській 8-А!
Ірен Роздобудько першою відгукнулась і поділилась своїми книжками
Книгарня "Читайка" допомагає і книжками, і є зв'язковим у справі їхнього збирання
Ось лишень частина книжок, принесених у перші дні до "Читайки", а ще несуть книжки до коробки в книгарні на Пушкінській 8-А!
Книгарня на Пушкінській 8-а - активний помічник!
Чернігівська обл. село Михайло-Коцюбинське - перша адреса, за якою прийшли зібрані в Києві книжки
Письменник Олександр Єсаулов теж приніс книжок для села в книгарню "Читайка" на Петрівці
А цей хлопець просто приніс аж 61 класну книжку від себе! Дякуємо!!!
 
Сторінки: 41234next
    Ctrl →